Obchodní podmínky

KUPNÍ SMLOUVA:

Kupní smlouva je uzavřena ihned v okamžiku odeslání objednávky. Od tohoto data se budou počítat související lhůty.

DORUČENÍ ZBOŽÍ:

Veškeré objednávky vyřizujeme do 3 pracovních dnů. Pokud se stane, že zboží není skladem, okamžitě zákazníka informujeme a domluvíme se na termínu dodání.

OBJEDNÁVKA:

Objednávat zboží si můžete buď elektronickou poštou na mailu: lift-podvozky@seznam.cz nebo telefonicky na tel. 602 416 326.

KUPNÍ CENA A PLATEBNÍ PODMÍNKY: 

Kupní cena zboží je stanovena smlouvou uzavřenou mezi prodávajícím a kupujícím. Ceny uvedené prodávajícím budou účtovány v souladu s platnými právními předpisy. Nárok prodávajícího na zaplacení kupní ceny vzniká okamžikem dodání zboží kupujícímu. Vlastnické právo k dodávanému zboží přechází na kupujícího teprve okamžikem plného uhrazení kupní ceny. Kupní cena se považuje za uhrazenou okamžikem připsání celé kupní ceny na účet prodávajícího, případně uhrazením celé kupní ceny prodávajícímu v hotovosti.

Prodávající u nabízeného zboží uvádí cenu včetně DPH.

VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Kupující má právo na vrácení zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Prodávající vrací kupujícímu všechny peníze, které od něj přijal včetně nákladů na dopravu. Ta je však počítána podle ceny nejnižší možné přepravy. V případě, že je například možné doručení poštou za 100 Kč a vy si vyberete kurýra za 250 Kč, obchodník vrací pouze 100 Kč za nejnižší poštovné v ceníku.

DALŠÍ INFORMACE:

Veškeré Vaše dotazy Vám ochotně a rádi zodpovíme na tel. čísle: +420 602 416 326.

Nejsme plátci DPH.